Romani Dzamija I.K.U.R. Düsseldorf

Romano Islamsko Forum
Danas je 28 Mar 2024, 22:23

Essellamu Aleykum!

Shukar so aljen ke amaro nevo Forum. Te saj te den tumen da tumare komentarija klikninen ko "Registrieren" (upreder akava text) hem adate registririnen tumen.

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Phucibe
PostPoslato: 03 Jul 2011, 21:41 
OffLine

Pridružio se: 03 Jul 2011, 21:23
Postovi: 1
Seljam alejkum,

isi man jek puciba ako saj pomozingen man.

Jek bers pergum sar zeningum man hem isi man caj duje masekongri. Panda ked nasla mi romni na gelo duj kurke pocminga te daral but, jakendar te lel la o manusa hem desisajlope lake jek puti ko sojba paripa hem te kocinelpes lakri snaga, a e gogaja svesno tani, vazdela man te ustav a me sovava okova hor sojba na osetinava nista.

I ko odova momenti pojavisajlo lake jek ekvas parni Statua geralo manus.
-Palo odova vikingum jeke sevo ili dervisi nadzanva soj tano nasti lava ki men te bajnel lake so darala. Alo 3 puti ko isto vreme bajnga lake hem dengala te pijel pani hem te nagol leja hem penga te na dikel pes ko ogledalo odola 3 dive. Ama oj te mislinel da keraja lake nesave magie na pila o pani hem diklapes ko ogledalo. Palo odova pocminga pocesto te desinipe lake odova paripa te ovel la ko sojba hem pocminela te dikel sune pocesto, ^^jek suno dikla koga cistinga o stani celo i odoja rat ali lake mi daj ko suno vakeri lake deka nane cistimo o stani sukare, hem o posledno suno Dikla pe dade sar avela nango ko amaro stani.
- I levo strana osetini paripa hem dukala la ponekad buut.Akoselapes mancare za sitnicar, bizo nisto holjanela, hem rakate ked astarela la odova tresinela celo me primetingum odova erati.
Ako saj vacerena mange soj i buti dal isi nesto ili nane odole bukendar i sugestija lakri korkori odoja.

Alejkum seljam


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
I.K.U.R. Romani Dzamija Düsseldorf. Powered by phpBB © 2011
Prevod - www.CyberCom.rs